Břitva Oslavený eben 140427

Kód: 140427
4 589 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
9.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Břitva Oslavený eben 140427

Reissue nejslavnějších modelů v dlouhé historii Bokerova břitvy . V katalogu produktů Boker USA z roku 1906 byly tomuto tradičnímu nápisu uděleny zejména vysoce kvalitní modely. Populární kotouče o šířce 5/8 palce vyrobené z uhlíkové oceli jsou také komplikovaně vyráběny a zdobeny v nově navržených modelech notebooky z drahých dřev . Včetně osvědčení o pravosti a historických obalů.

Madla jsou vyrobena z elegantního třpytivého certifikovaného dováženého ebenového materiálu, což je naprosto ideální z funkčních důvodů díky své robustnosti, vysoké hustotě a odolnosti vůči stárnutí. Tento model je vylepšen částečným zlacením a klasickým symbolem stromu Boker, který je jemně začleněn do certifikované dovážené dřevěné knihy.

Díky použití přírodních materiálů se různé vzorky někdy od sebe liší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Břitvy
Délka čepele: do
Materiál čepele: Karbon
Materiál střenky: Dřevěná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.