Břitva Barberette Olive140902

Kód: 140902
1 249 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
3.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Boker Barberette stylově kombinuje výhody kovaného holicího strojku s výhodami holicího strojku. Manipulace je srovnatelná s břitvou , ale úsilí o čištění a kožení je eliminováno, protože vyměnitelné břitové čepele lze snadno vyměnit. Zcela přepracovaný holicí strojek Boker je nejen velmi oblíbený u žraloků s mokrým oholením, na cestách a u komerčních holičů a kadeřníků, ale používá se také v domácí koupelně jako pohodlný a pohodlný společník. Holiči zejména rádi používají nekomplikované zaměnitelné nože v hustě načasovaných obchodních operacích kvůli hygienickým předpisům namísto tradičních břitevdezinfikovat. Geometrie a velikost žiletky Boker přesně odpovídají našim kovaným břitvím. Díky drážkované plastové kontaktní ploše nabízí prsty bezpečné uchopení za všech okolností. Držák čepele je vyroben z nerezové oceli a plastu odolného proti vlhkosti a je navržen tak, aby bylo možné použít jak standardní čepele 43 mm pro klasické bezpečnostní holicí strojky (Double Edge), tak i standardní čepele dlouhé 65 mm , které jsou k dispozici všude. Před vložením jsou dvojité žiletky pečlivě prolomeny uprostřed.

Brožury žiletek jsou založeny na kovaných žiletkách od Bökera Manufaktura a nenechávají nic, co by bylo žádoucí. Plast odolný vůči vlhkostiS niklovou stříbrnou vložkou je k dispozici ručně broušené olivové dřevo s vysokým kontrastem zrna a propracovaná ozdoba nebo skutečný roh s ozdobnými nýty. Boker Barberette kombinuje profesionální praktičnost s obvyklou manipulací a rovnováhou, stejně jako autentickou estetiku klasického holicího strojku. Nabízí také dostupnou alternativu k kované břitvě pro začátečníky . Dodáváno v historických obalech s dvojitou čepelí.

Váhy z olivového dřevadává žiletce Boker Olive jeho zvláštní důraz a inspiruje živým zrnem. Tento model je vylepšen klasickým symbolem stromu Boker, který je jemně zpracován do dřevěné rukojeti. Držák nože je vhodný pro standardní nože o šířce 43 mm a 65 mm.

Díky použití přírodních materiálů se různé vzorky někdy od sebe liší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.