Břitva Damašek eben 140409DAM

Kód: 140409DAM
10 499 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
9.2.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břitva Damašek eben 140409DAM

patří ke 100-leté historii kvality a je absolutním vrcholem naší kolekce. Zvláštní exkluzivita vyplývá ze zpracování práškově metalurgicky vyráběné nerezové oceli ze Švédska. Při technicky velmi náročném a složitém procesu se 180 slinutých ocelí vyrábí slinováním, aby se vytvořil dokonalý výchozí materiál pro jemné ruční broušení. pro vytvoření čepele. Tradiční extra-dutý střih (zvuk) vytváří zvuk s jemným okrajem a přináší krásné a výjimečně jemné zrno přírodního damaškového vzoru. Čepel široká 5/8 palce je zoubkovaná na obou stranách pro bezpečné uchopení. Boker Damašek - strojky jsou vyráběny ve 150 krocích na nože v továrně Boker v Solingenu, kompletně ručně. Dodávka se uskutečňuje s certifikátem pravosti v ušlechtilé prezentaci s individuálním sériovým číslem.

Tmavá barva a jemné zrno ušlechtilého dřeva zdůrazňují eleganci a ušlechtilý vzhled tohoto jedinečného díla. Toto cenné certifikované dovážené drahé dřevo má vysokou hustotu, je velmi robustní a má vysokou odolnost proti stárnutí, což z něj dělá preferovanou volbu nejen pro dekorativní použití. Historické logo stromu Boker je odborně vloženo do rukojeti jako dekorace, což je řemeslo, které dnes nelze najít. Tang je zoubkovaný na obou stranách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.