Břitva Damaškový roh 140523DAM

Kód: 140523DAM
11 899 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
12.2.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břitva Damaškový roh 140523DAM

patří ke 100-leté historii kvality a je absolutním vrcholem naší kolekce. Zvláštní exkluzivita vyplývá ze zpracování práškově metalurgicky vyráběné nerezové oceli ze Švédska. Při technicky velmi náročném a složitém procesu se 180 slinutých ocelí vyrábí slinováním, aby se vytvořil dokonalý výchozí materiál pro jemné ruční broušení. pro vytvoření čepele. Tradiční extra-dutý střih (zvuk) vytváří zvuk s jemným okrajem a přináší krásné a výjimečně jemné zrno přírodního damaškového vzoru. Čepel široká 5/8 palce je zoubkovaná na obou stranách pro bezpečné uchopení. Boker Damašek - strojky jsou vyráběny ve 150 krocích na nože v továrně Boker v Solingenu, kompletně ručně. Dodávka se uskutečňuje s certifikátem pravosti v ušlechtilé prezentaci s individuálním sériovým číslem.

Rukojemné rohové rukojeti holicího strojku Boker Damascus v kombinaci s ušlechtilým, nerezavějícím 5/8 palcovým kotoučem Damascus z něj dělá jedinečnou břitvu. Kvalitní vzhled brožury rohů je také zdůrazněn použitím třetího nýtu. Damašková čepel je také zdobena španělskou hlavou. Španělská hlava je zvláště vhodná pro obzvláště přesné holení a přesné obrábění kontury vousů díky své výrazné přední břitové hraně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.