Břitva Klasická černá španělská hlava 140212

Kód: 140212
2 619 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
3.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břitva Klasická černá španělská hlava 140212

U tohoto modelu na základní úrovni provádíme vyrovnávací akci mezi velmi dostupnými cenami a našimi velmi vysokými požadavky na kvalitu, ze kterých neděláme ústupky. Výsledkem je břitva s vynikajícím poměrem cena / výkon. Španělská hlava kombinuje výhody čepele 5/8 "s přesností užší čepele a je zvláště vhodná pro přesné oholení konturových linií. Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli (obzvláště dobře drží, není rezistentní)) a je pískována extra dutou stěnou. Madla jsou vyrobena z černého speciálního plastu odolného proti vlhkosti. Kompletně ručně vyrobené u výrobce nožů Boker Solingen. Včetně autentické razítko Boker v průchodu čepele. Dodávka s certifikátem pravosti a v historických obalech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.