Břitva Vídeň škrabka 140303

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Břitva Vídeň škrabka 140303

Dostupnost Dva týdny
Můžeme doručit do
12.10.2020
2 599 Kč    
Kód produktu 140303
Značka Böker Solingen
Kategorie Břitvy
 

Vídeň škrabka 140303

Vídeňská škrabka je speciální tvar holicího strojku, který byl většinou navržen jako 4/8 “a zaujme svými zvláště elegantními a plynulými liniemi. V pánských salónech první poloviny 20. století, které se používají hlavně pro obrábění obrysů a holení, je jemná vídeňská škrabka také ideální pro každodenní holení. Díky malé velikosti je filigránový břitva velmi šikovná a obratná. Vídeňská škrabka byla již v roce 1906 nedílnou součástí holicího strojku Boker a stále jej lze obdivovat při dotisku historického katalogu.

Charakteristická je krátká čepel s francouzskou hlavou, jejíž řezná hrana se spojuje do tangy v jemné křivce, což vídeňské škrabce dává svůj vlastní vzhled. Čepel je vyrobena z klasické nerezové uhlíkové oceli, která je obzvláště odolná proti proříznutí a díky své velmi jemné struktuře je stále první volbou pro vysoce kvalitní břitvy .

Díky nízké výšce čepele vídeňské škrabky je čepel s dutou zeminou jediným modelem z naší řady, který není broušený stěnou. Dodávka s certifikátem pravosti a v historických obalech.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.