Výrobce: DOVO

Holicí štětka DOVO - jezevec 918 118

  • Kód výrobce: 918 118
  • Katalog. číslo: 918118
  • Cena: 1268 vč. DPH
  • Běžná cena: 1335 vč. DPH
  • Ušetříte: 67 vč. DPH (5 %)
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: přibližně týden
Počet: ks

Holicí štětka s pravým jezevčím vlasem
Rukojeť: akrylátová, soudečkovitý tvar
Světlá krémová barva, lesklý povrch - velmi elegantní
Výroba: DOVO Solingen - orinál Solingen Německo
Holící mýdlo působí ve spojení s vodou a čistou holící štětkou s vlasem pravého jezevce optimálně na pokožku a na vousy. Vytahuje vousy vysoko z vousových kanálků a stabilizuje je. Tato optimální příprava vousů je předpokladem k hladkému a důkladnému oholení, které vydrží více než 8 hodin! Samozřejmým předpokladem je použití ostré břitvy nebo žiletky. 
Čistá holící štětka s pravým vlasem z jezevce a holící mýdlo se 100% podílem rostlinných produktů, bez umělých konzervačních látek je zárukou vysoké kultury holení. 

„Vůně" nové holící štětky je způsobena specialním práškem ničícím zárodky mikroorganismů v přírodním vlasu. Před použitím vymyjte důkladně holící štětku. Během několika dní se konzervační prášek vymyje. Holící štětkou nikdy netlačte, lepší je stranové nanášení a pohybování štětkou, jako při nanášení barvy malířským štětcem. Po použití holicí štětku důkladně vymyjte, ocákněte a nechte na volném místě uschnout. Holicí štětku nečistěte desinfekčními přípravky. Pro vymývání štětky používejte pouze vlažnou vodu. Nikdy nepoužívejte vroucí vodu.
 

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.