DOVO Solingen 525 356 - DOVOLANZA

Kód: 525356
Značka: Dovo Solingen
1 171 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
29.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkové nůžky na nehty DOVOLANZA  - jedinečný design  - nerezové, kované  - s mikroozubením - výrazně prodlužuje životnost ostří nůžek  - velká oka držadel - snadná manipulace s nůžkami, vynikající pro silnější prsty  - středový šroubek  - povrchová úprava : matný nerez  Výrobek je vyroben skutečně v Solingenu v Německu a na výrobek je použita jedinečná, vysoce kvalitní solingenská ocel a výrobek je velice pečlivě a přesně opracován !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.