Holicí štětka DOVO - jezevec 918 118

Kód: 918118
Značka: Dovo Solingen
1 331 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
30.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holicí štětka s pravým jezevčím vlasem Rukojeť: akrylátová, soudečkovitý tvar Světlá krémová barva, lesklý povrch - velmi elegantní Výroba: DOVO Solingen - orinál Solingen Německo Holící mýdlo působí ve spojení s vodou a čistou holící štětkou s vlasem pravého jezevce optimálně na pokožku a na vousy. Vytahuje vousy vysoko z vousových kanálků a stabilizuje je. Tato optimální příprava vousů je předpokladem k hladkému a důkladnému oholení, které vydrží více než 8 hodin! Samozřejmým předpokladem je použití ostré břitvy nebo žiletky.  Čistá holící štětka s pravým vlasem z jezevce a holící mýdlo se 100% podílem rostlinných produktů, bez umělých konzervačních látek je zárukou vysoké kultury holení.  „Vůně" nové holící štětky je způsobena specialním práškem ničícím zárodky mikroorganismů v přírodním vlasu. Před použitím vymyjte důkladně holící štětku. Během několika dní se konzervační prášek vymyje. Holící štětkou nikdy netlačte, lepší je stranové nanášení a pohybování štětkou, jako při nanášení barvy malířským štětcem. Po použití holicí štětku důkladně vymyjte, ocákněte a nechte na volném místě uschnout. Holicí štětku nečistěte desinfekčními přípravky. Pro vymývání štětky používejte pouze vlažnou vodu. Nikdy nepoužívejte vroucí vodu.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.