Holící štětka Prémiový roh 04BO133

Kód: 04BO133
4 189 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
9.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štětka na holení vyrobená ručně z ušlechtilého přírodního materiálu, který odpovídá prvotřídním holicím strojkům vyrobeným z pravé rohoviny Böker Manufaktur Solingen. Vlákna štětky jsou vyrobena z jezevčí srsti. Zrno obrobků se mění z bílé na hnědou a tmavě hnědou. Dalším kvalitním prvkem tohoto prémiového produktu je tzv. „Zrcadlo“ - rovnoměrně černá páska v průběhu převážně stříbřitě třpytivých vlasů. Velikost kroužku L 23 mm, rozměry: 37 mm x 102 mm.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.