Kadeřnické nůžky DOVO 240 506 Elitaire 240 506

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dva týdny
Můžeme doručit do
10.11.2020
2 279 Kč    
Kód produktu 240506
Značka Dovo Solingen
Kategorie Kadeřnické nůžky
 
Kované nerezové nůžky se speciální technologií Micro-Motion, která snižuje tření nůžek a nůžky tím získávají velmi lehký a tichý chod. Nůžky jsou vyrobeny ze speciální a jedinečné solingenské oceli, která umožňuje vyrobit štíhlé, vyvážené, ergonomické, elegantní a tím i velmi lehké nůžky, které velmi dobře a dlouho drží tvar ostří. Tím značně ulehčují práci a eliminují zátěž při každodenním použití. Kvalita materiálu také prodlužuje životnost nůžek a umožňuje jejich snadné a šetrné přebroušení při otupení.  Ocel: nerez s matnou povrchovou úpravou Celková délka: 12,7 cm Hladké ostří, konkávní výbrus, honované Možnost seřízení chodu nůžek, snímatelná opěrka prstu Dva plastové snímatelné kroužky do ok držadel Plastový box, seřizovací šroubováček a olejnička s minerálním olejem Výrobce: DOVO SolingenMade in Germany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.