VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VE DNECH 9.8. - 20.8. 2021 MÁME ZAVŘENO. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDEME VYŘIZOVAT PO TOMTO TERMÍNU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Kadeřnické nůžky DOVO Solingen - efilační

Kód: 544940555
Značka: Dovo Solingen
4 887 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
8.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kadeřnické nůžky efilační - kované, nerezové * 40 zubů * vysoce kvalitní * ! NOVINKA ! * Povrchová úprava : leštěný nerez * speciální technologie Micro-Motion snižuje tření nůžek a nůžky tím získávají velmi lehký a tichý chod * excelentně vyvážené * možnost seřízení chodu nůžek, snímatelná opěrka prstu * ergonomický tvar držadel ( offset ) * rozměr nůžek - 5,5" * uložené v plechovém boxu s molitanovou výplní, seřizovacím šroubováčkem a olejničkou se speciálním minerálním olejem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.