Kadeřnické nůžky DOVO Solingen - efilační

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dva týdny
Můžeme doručit do
9.11.2020
4 655 Kč    
Kód produktu 544940555
Značka Dovo Solingen
Kategorie Kadeřnické nůžky
 
Profesionální kadeřnické nůžky efilační - kované, nerezové * 40 zubů * vysoce kvalitní * ! NOVINKA ! * Povrchová úprava : leštěný nerez * speciální technologie Micro-Motion snižuje tření nůžek a nůžky tím získávají velmi lehký a tichý chod * excelentně vyvážené * možnost seřízení chodu nůžek, snímatelná opěrka prstu * ergonomický tvar držadel ( offset ) * rozměr nůžek - 5,5" * uložené v plechovém boxu s molitanovou výplní, seřizovacím šroubováčkem a olejničkou se speciálním minerálním olejem

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.