Kadeřnické nůžky DOVO Solingen Senso Cut Micro-Motion

Kód: 238656
Značka: Dovo Solingen
3 980 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
9.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kadeřnické nůžky kované, nerezové - hladké ostří, výbrus, honované  - speciální technologie Micro-Motion snižuje tření nůžek a nůžky tím získávají velmi lehký a tichý chod  - excelentně vyvážené  - možnost seřízení chodu nůžek, snímatelná opěrka prstu  - ergonomický tvar držadel ( offset ) - rozměr nůžek - 6,5" - uložené v plastovém boxu - příslušenství : seřizovací šroubováček, 2x výplňové kroužky do ok držadel, olejnička se speciálním minerálním olejem - povrchová úprava - leštěný nerez ( R ) na špičkách nůžek a matný nerez ( R SAT. )na držadlech 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.