Kamenec po holení 04BO184

Neohodnoceno
 
 
  •  5,5 cm
  •  75 g
  •  transparentní
  •  kámen
  •  položky 04BO184
Dostupnost Týden
Můžeme doručit do
6.10.2020
239 Kč    
Kód produktu 04BO184
Značka Böker Solingen
Kategorie Holící krémy, mýdla, pánská kosmetika
 

Kamenec hlinitý je přírodní minerální kámen, který se díky antiseptickému a svíravému účinku po staletí úspěšně používá jako hemostáza a pro zmírnění popálenin a podráždění kůže. Při použití kamenec pro holení navlhčíme a jemně potřeme postižené oblasti kůže. Je také populární jako voda po holení nebo deodorant. Kamenec neobsahuje žádné konzervační látky, žádná barviva, žádný parfém, nezpůsobuje alergie, je extrémně ekonomický.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.