holicí strojek s hřebenem 04BO171

Neohodnoceno
 
 

holicí strojek s hřebenem 04BO171

Dostupnost Dva týdny
Můžeme doručit do
5.10.2020
1 399 Kč    
Kód produktu 04BO171
Značka Böker Solingen
Kategorie Klasické holící strojky
 
Kvalitní holicí strojek s otevřeným hřebenem pro zkušeného uživatele holicího strojku. Holicí pěna může odtékat přímo skrz otevřený hřeben. Rukojeť a hřeben na zuby jsou vyrobeny z mosazi a jsou soustruženy nebo frézovány z plného materiálu. Hlava holicího strojku je také vyrobena z mosazi. Všechny komponenty jsou poniklovány. Konstrukce dává bezpečnostnímu holicímu strojku velmi příjemnou nízkou hmotnost při používání a působí velmi kvalitním dojmem. Vhodné pro všechny klasické žiletky.

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.