Kleště DOVO Solingen 125 506 - DovoToro

Kód: 125506
Značka: Dovo Solingen
2 817 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
29.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pedikérské kleště na nehty DOVO Solingen - DovoToro - nové, robustní, nerezové a obzvlášť precizní profesionální kleště - speciální výsuvná a velmi pevná pružina - lze tak jednoduše nastavit výšku zdvihu čelistí a tím optimalizovat tuhost a chod kleští, zároveň lze jednoduše pružinu zasunout a kleště mohou zůstat sevřené - ložiskové kolečko na konci pružiny usnadňuje nastavení chodu kleští a snižuje třecí odpor pružiny  - povrchová úprava : matný nerez ( R SAT. )   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.