Kleště na kůžičku DOVO Solingen 190 051 Ni

Kód: 190051
Značka: Dovo Solingen
977 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
2.2.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kleště na kůžičku DOVO Solingen 190 051 Ni - 1/2 SProfesionální kleště na kůžičku precizní provedenímateriál: kvalitní uhlíková solingenská ocel s niklovaným povrchem - nejsou vhodné do sterilizátorůvkládané - přesné, pevné - nevyviklají sevelmi ostré čelisticelková velikost:  4"= 10 cm,  délka činného ostří: 7 mm  (1/2 S)povrchová úprava: niklované (Ni) jedna listová pružina - provedení není vhodné do sterilizátorůjsou vhodné pro každodenní profesionální praxi i na domácí použití  výrobce: DOVO Solingen - originál Solingen Německo 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.