Kleště na kůžičku DOVO Solingen 1900 056

Kód: 1900056
Značka: Dovo Solingen
1 396 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
3.2.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kleště na kůžičku DOVO Solingen 1900 056 R SAT - 1/2 Sprofesionální kleště na kůžičku precizní provedenímateriál: nerezová solingenská ocel - jsou vhodné do sterilizátorůvkládané - přesné, pevné - nevyviklaji sevelmi ostré čelisticelková velikost: 4",  délka činného ostří: 7 mm  (1/2 S)povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)jedna listová pružina - provedení vhodné do sterilizátorůjsou vhodné pro každodenní profesionální praxi i na domácí použití  výrobce: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.