Manikúra Böker Solingen Set Basic M

Kód: 04BO505
759 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třídílná sada s nůžkami, štípky na nehty a pilníkem.

Exkluzivní manikúrní souprava od Boker Arbolito splňuje přesné požadavky pro zkrácení a zastřižení nehtů, pro odstranění přebytečné kůžičky, nečistot pod nehty a pro vyleštění nehtů. Pouzdro je vyrobeno z nejlepší hovězí kůže, udržuje tak vysoce kvalitní nástroje v bezpečí, a to i při náročném používání kvůli neustálému cestování. Všechny nástroje pro manikúru jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají ušlechtilý, matný povrch.

obsah:
- 1x nerezové nůžky na kůžičku - matný povrch
- 1x nerezové štípky na nehty - matný povrch
- 1x safírový pilníček na nehty
- 1x pouzdro kožené

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Továrna Wüsthof Dreizackwerk Solingen Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.