VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VE DNECH 9.8. - 20.8. 2021 MÁME ZAVŘENO. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDEME VYŘIZOVAT PO TOMTO TERMÍNU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Manikúra DOVO Solingen 771 018 R SAT. V

Kód: 771018
Značka: Dovo Solingen
17 999 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
5.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manikúra DOVO Solingen 771 018 R SAT. V

  • excelentní manikúra z losí kůže - s kovovým rámečkem
  • obsah 11 nástrojů : 1 x celokovové, kované, nerezové zahnuté nůžky na kůžičku - matný povrch (R SAT.), 1 x celokovové, kované nerezové zahnuté nůžky na nehty s mikroozubením na jedné straně ostří - matný povrch, 1 x excelentní nerezové štipky s pružinou na kůžičku DOVO, 1 x nerezové kleště na nehty DOVO,  1 x nerezový ocelový pilníček na nehty, 1 x nerezová pinzeta se šikmým zakončením a s precizně zabroušenými ploškami, 1 x nerezová pinzeta špičatá, 4 x celokovový nerezový kosmetický  nástroj 
  • souprava obsahuje malou utěrku z mikrovláken a s logem výrobce na utírání nástrojů
  • rozměry : 19 x 13,2 x 2,5 cm
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.