Manikúrní sada

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost 20 dní
Můžeme doručit do
19.11.2020
4 749 Kč    
Kód produktu 9130
Značka Wüsthof Dreizack Solingen
Kategorie Manikúrní sady
 
Cases with zipper. Fine full cowhide leather on the outside, brown, soft velvet velour on the inside. High quality hemming and refined with decorative quilted stitching. WÜSTHOF nail care sets are made using the best traditional processes. Precision workmanship and selected materials. All instruments are designed to go together. Made of stainless steel, satin-finished and sterilisable. Outstanding cutting quality of the nail and cuticle scissors. High-quality nail clippers for easy and safe nail care, even for tough toe nails. Simple and safe nail care, even for tough toe nails using the nail clippers. Manicure set: Wide 15 cm, height 9 cm. 6 pc. set. Content: Nail and cuticle scissors, Pocket nail clip, Nail nippers, Nail file, Tweezers, Cuticle pusher.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Solingen je německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Pokud se rozhodnete pro originální nožířský výrobek ze Solingenu, vyvarujte se výrobkům, u kterých Vám prodejce jasně neprokáže jeho původ. Mnoho nožů na trhu nese označení „Solingen“, které samo o sobě nic neznamená. Většina takových produktů je lépe či hůře zabalená napodobenina. Těmto problémům se vyvarujete při nákupu originálních nožířských výrobků Wüsthof Dreizack.

O nožích
Již od dávných věků byl nůž jedním z nejpoužívanějších předmětů denní potřeby. V dnešní době je potřeba takového nástroje zdánlivě odsunuta do pozadí, ale stále se jedná o nepoužívanější nástroj ve Vaší kuchyni. Není to ani mixér, fritovací hrnec, zázračný kráječ či jiná vymoženost, která má zvýšit hodnotu vaší kuchyně a usnadnit Vám život, ale právě nůž, bez kterého to v kuchyni prostě nejde a nikdy nepůjde. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nože a nůžky, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Soligenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen.