VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VE DNECH 9.8. - 20.8. 2021 MÁME ZAVŘENO. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDEME VYŘIZOVAT PO TOMTO TERMÍNU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Mühle Holící štětka jezevec stříbro rukojeť pryskyřice roh hnědý - 95 K 252

Kód: 95K252
Značka: Mühle
2 999 Kč
Dva týdny
Můžeme doručit do:
8.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holící štětka s pravými štětinami z jezevce a rukojetí z vysoce kvalitní syntetické pryskyřice. Syntetický materiál pro výrobu rukojeti je ideální pro exkluzívní příslušenství, protože umožňuje široké spektrum moderních vzorů a barev. Rukojeť je vyráběna speciálním způsobem a leštěna v několika krocích, aby povrch získal speciální lesk, byl příjemný na dotek a jeho krása a odolnost vydržela mnoho let při každodenním používání. Velikost XL: 25 mm průměr rukojeti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Majitelem a producentem tradiční značky Mühle je firma Hans-Jürgen Müller GmbH & Co. KG. Moderní výrobní podniky na výrobky k holení se nacházejí v Saském městě Stützengrün v Německu a jejich holící produkty jsou distribuovány po celém světě. Společnost Mühle je rodinný podnik, který vznikl roku 1945 a je řízen již třetí generací. Blízkost přírody a nejvyšší kvalita jsou měřítkem pro naše jednání. Vysokou odbornost, průkopnického ducha vkládáme do každého výrobku, ať u unikátních ručních produktů nebo sériově vyrobeného zboží. Jsme členem aliance životního prostředí Saska a budeme dále spolupracovat s dodavateli, kteří se zavázali plnit stejně vysoké standardy. Za dobu našeho fungování jsme se dopracovali do pozice předního světového poskytovatele vysoce kvalitního příslušenství pro mokré holení. Radost sdílíme s našimi partnery v oblasti obchodu a všemi klienty, kteří jsou spokojeni s vysokou kvalitou značky Mühle.