Nůžky DOVO Solingen 255 706 R SAT. - krejčovské

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Týden
Můžeme doručit do
5.10.2020
1 264 Kč    
Kód produktu 255706
Značka Dovo Solingen
Kategorie Krejčovské nůžky
 
Nůžky DOVO Solingen 255 706 R SAT. - krejčovskékované, celokovové nůžky - nejvyšší kvalitaoriginální nerezová solingenská ocelšpičkové zpracovánívelikost : 7 "celkově zaoblený tvar  a  jedno ostří do špičky, druhé zaoblenévelké a malé oko držadel pro pohodlné drženípovrchová úprava : matný nerez ( R SAT. )výroba : DOVO Solingen - originál Solingen Německocelkově zaoblený tvar  a  jedno ostří do špičky, druhé zaoblenévelké a malé oko držadel pro pohodlné drženípovrchová úprava : matný nerez ( R SAT. )výroba : DOVO Solingen - originál Solingen Německovýroba : DOVO Solingen - originál Solingen Německo

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.