Nůžky na nehty DOVO Solingen 251 356 R SAT.

Kód: 251356
Značka: Dovo Solingen
1 077 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
30.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky na nehty DOVO Solingen 251 356 R SAT. klasický, robustní tvar nůžek, velká pohodlná oka, vynikající pro stříhání silných nehtů a nehtů u nohoukované, zahnuté, se středovým šroubkems mikroozubením na jedné straně ostří  - delší životnost ostřímateriál : nerezová ocel - matný povrch (R SAT.)velikost 3,5"špičková kvalitavýroba : DOVO Solingen - originál Solingen Německo(Originál Solingen znamaná, že výrobek je vyroben skutečně v Solingenu v Německu a na výrobek je použita jedinečná, vysoce kvalitní solingenská ocel. Výrobek je velice pečlivě a přesně opracován a kontrolován !)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.