VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VE DNECH 9.8. - 20.8. 2021 MÁME ZAVŘENO. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDEME VYŘIZOVAT PO TOMTO TERMÍNU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Nůžky na nehty DOVO Solingen 58 359 Ni

Kód: 58359
Značka: Dovo Solingen
942 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
5.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky na nehty DOVO Solingen 58 359 Niexcelentní robustní nůžky na nehty, velká pohodlná oka, vynikající pro stříhání silných nehtů a nehtů u nohoukované, zahnuté, se středovým šroubkems mikroozubením - delší životnost ostřípovrchová úprava : niklované (Ni), leštěnévelikost 3,5"výrobce: DOVO Solingen - originál Solingen Německo(Originál Solingen znamaná, že výrobek je vyroben skutečně v Solingenu v Německu a na výrobek je použita jedinečná, vysoce kvalitní solingenská ocel. Výrobek je velice pečlivě a přesně opracován a kontrolován !)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.