Nůžky na nehty DOVO Solingen 58 359 Ni

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Týden
Můžeme doručit do
1.12.2020
942 Kč    
Kód produktu 58359
Značka Dovo Solingen
Kategorie Manikúrní nůžky
 
Nůžky na nehty DOVO Solingen 58 359 Niexcelentní robustní nůžky na nehty, velká pohodlná oka, vynikající pro stříhání silných nehtů a nehtů u nohoukované, zahnuté, se středovým šroubkems mikroozubením - delší životnost ostřípovrchová úprava : niklované (Ni), leštěnévelikost 3,5"výrobce: DOVO Solingen - originál Solingen Německo(Originál Solingen znamaná, že výrobek je vyroben skutečně v Solingenu v Německu a na výrobek je použita jedinečná, vysoce kvalitní solingenská ocel. Výrobek je velice pečlivě a přesně opracován a kontrolován !)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.