Profesionální kleště na nehty DOVO Solingen Haptikos

Kód: 127558
Značka: Dovo Solingen
2 294 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
14.5.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kleště na nehty DOVO Solingen 127 558 R SAT. - HAPTIKOSprofesionální pedikérské kleště s rovným ostřím a úzkou špičkou, které jsou zláště vhodné na zarůstající nehtymateriál: nerezová solingenská ocel - jsou vhodné do sterilizátorůšpičková kvalita, přesné, pevné a velmi ostré čelisti, velmi přesná špičkavelikost: 5,5"povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)jedinečný design ( Design Center Stuttgart ) s maximálním důrazem na funkčnostlistová pružiná, zakončená spec. plastovou koncovkou - provedení vhodné do sterilizátorůrozšířená držadla pro snadnější a pohodlnější úchop a pro možnost vyvinutí větší střihací síly - obzvášť vhodné pro profesionální každodenní prácivýrobce: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.