Štipky DOVO Solingen 4031 056 R SAT - exkluzivní souprava

Kód: 4031056
Značka: Dovo Solingen
1 993 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
30.6.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štipky DOVO Solingen 4031 056 R SAT - exkluzivní soupravaexcelentní souprava s pouzdrem z hovězí kůže a vynikajícími nástrojiObsah : 1 x špičkové nerezové štipky DOVO 502 006 R SAT. , 1 x nerezová pinzeta DOVO 491 356 R SAT. se širokým a šikmým zakončením, uprostřed rozšířená pro snadnější a jistější uchopení, 1 x kovový nerezový vysekávaný pilníček  DOVO 405 356 R SAT.zapínací patentka s logem výrobcevýroba : DOVO Solingen - originál Solingen Německo   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.