WAHL ERGO Trim

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost 20 dní
Můžeme doručit do
21.10.2020
1 280 Kč    
Kód produktu 1460-0471
Značka Wahl
Kategorie Stříhací strojky
 
Univerzální akumulátorový zastřihávací strojek WAHL ERGO Trim určený na detailní zástřihy, na vousy i pro celkovou tělovou péči * !!! Souprava obsahuje rovněž speciální výměnnou holicí hlavici s planžetovým systémem pro holení vousů !!! * Součástí je rovněž výměnná úzká střihací hlavice pro vytváření ornamentů a přesných detailních zástřihů. Dále souprava obsahuje úložné / cestovní pouzdro, hřeben, 4 nasazovací plastové hřebeny , čistící štěteček, olejničku se spe. olejem, síťový transformátor. Strojek je vhodný jak pro domácí použití, tak na cesty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

WAHL Professional je americká firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si ve stejný rok úspěšně patentoval první elektrický stříhací strojek na vlasy. Značka WAHL se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy.
V roce 1971 firma uvedla na trh první bezdrátový dobíjecí strojek, pomocí něhož rychle ovládla přes 90 % amerického trhu se stříhacími strojky.
Firma WAHL v současné době zaměstnává více než 2350 lidí, její produkty se prodávají ve 163 zemích na světě světa a ve svém portfoliu drží mnoho patentů