Zastřihávač chloupků DOVO Solingen KLIPETTE

Kód: 385006
Značka: Dovo Solingen
749 Kč
Týden
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi kvalitní zastřihávač chloupků DOVO Solingen - mechanický - pevný, kruhový rotační nůž z kvalitní nerezové oceli, uložený v celokovovém pouzdru z nerezové oceli  - naprosto bezpečná konstrukce, zabraňující poranění při odstraňování chloupků v nose i uších  - velice snadné použití - ručním pootáčením spodní části se otáčí vnitřní 8-břitový rotační nůž - výhoda : není zapotřebí žádné napájení a baterie, je skladný - má velmi malé rozměry, zcela spolehlivý  - velmi snadno se čistí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá firma DOVO Solingen představuje špičku ve svém oboru. Tento německý výrobce je znám svým širokým sortimentem jak pro profesionály, tak i pro hobby uživatele. DOVO nabízí kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby či manikúrní sady.
Společnost vyniká více jak stoletou historií a spolu se svojí další značkou Merkur Solingen tvoří ucelenou nabídku.  
Typický znak rytíře s mečem a kladivem značky Dovo Solingen značí udatnost s kterou výrobce aktivně pronikal na vyspělé trhy v západní Evropě a Severní Americe. Dodnes je kompletní originální  sortiment DOVO a Merkur Solingen vyráběn v Německu v Solingenu, městě, které je synonymem pro nadstandartně kvalitní produkty.